KLASA 8B W SIERAKOWIE

 

W dniach 3-5 czerwca 2019 miała miejsce wycieczka klasy 8a do Sierakowa. Do wyjazdu dołączył jeden z uczniów z klasy 6a. Pod opieką wychowawczyni Izabeli Rais-Klauze oraz Iwony Kucharczyk uczniowie mieli okazję poprawić swą kondycję podczas treningu na siłowni.

Nie zabrakło też miłośników siatkówki i tenisa stołowego. Pogoda  dopisała, więc spacer do miasta na lody ze słynnej sierakowskiej cukierni przy ulicy Poznańskiej był wielką przyjemnością. Uczniowie byli również na Placu Powstańców Wielkopolskich, gdzie przypomnieli sobie fakty na temat Powstania Wielkopolskiego oraz w Kościele pw. NMP Niepokalanie Poczętej, w którym podziwiali piękny ołtarz.

Spacery po plaży, pieczenie kiełbasek przy ognisku, quiz z wiedzy o Sierakowie, wspólne posiłki, a także miłe rozmowy w domkach letniskowych na długo pozostaną w pamięci zarówno uczniów, jak i Pań opiekunek.

 

Posted in Strona główna.