„OPOWIEŚĆ O LWIE, CZAROWNICY I STAREJ SZAFIE” – MUSICAL DYDAKTYCZNY

 

Dzięki Teatrowi Muzycznemu Forte z Wrocławia, przez zaczarowaną szafę, trafiliśmy do magicznej krainy zamieszkałej przez fauny, mówiące zwierzęta i mityczne bestie.

Świat ten pozostawał pod władzą złej Białej Czarownicy, która sprowadziła na niego trwającą od stu lat surową zimę. Nadzieja jednak nie zniknęła, bo po długiej nieobecności powrócił prawowity władca krainy – lew Aslan, który stawił czoła złu i uwolnił krainę od klątwy.

Imponujący dydaktyczny musical, ze spójnie i konsekwentnie realizowaną kompozycją oraz zaskakującymi efektami multimedialnymi i fragmentami filmów, w towarzystwie świetnie skomponowanych i doskonale zaśpiewanych na żywo piosenek, to niezaprzeczalne atuty tego przedstawienia, które klasy czwarte wraz z nauczycielami miały okazję zobaczyć w dniu 05.03.2018 na scenie kina Apollo w Poznaniu.

 

Posted in Strona główna.